Grigio Monet marmor
KA UNITEDi Grigio Monet marmorplaatidel on sügav söehall põhi, mis on kaetud ebakorrapäraste härmatisvalgete kristalliliste tükkidega ja õhukeste hõbedaste keerlevate veenidega, mis moodustavad abstraktse maalilise bretša tekstuuri. Peegelkõrg-läikega poleerimine võimendab kihilist kolme-dimensioonilist mineraalset kontrasti ja täissuuruses plaadid toetavad sümmeetrilist ja järjekindlalt sobitatud splaissimist suure-ala seina ja põranda sujuvaks paigutuseks. Stabiilse ja kompaktse mineraalse tekstuuriga tume luksusmarmor sobib villasse, kus on seinad, mõisa põrandad, köögitasapinnad ja vannitoa tualettplaadid, mida saab täielikult kohandada vastavalt mõõtmetele, servaprofiilile ja pinnaviimistlusele.
Luksuslik marmor: naturaalne Grigio Monet poleeritud marmorist plaadid kvaliteetsete elamute seinte, põrandate ja tööpindade kujundamiseks
Looduslik marmor: Grigio Monet marmor, hall marmor
Marmoritehas: KA UNITED STONE
Marmorplaadi suurus: 2400upx600, 2400upx800, 2500upx1200 üles jne.
Marmorist plaadid: 24''x24'', 12''x24'', 12''x12'', 18''x18''
Paksus: 20,30 mm
Pind: poleeritud, lihvitud, harjatud
MOQ: 300 ruutmeetrit
Kasutusala: KA UNITED tarnib täielikku valikut looduslikke marmoreid põranda-, seinaplaatide, köögi- ja vannitoatasapindade ning muude äriprojektide jaoks
Toote tutvustus
Kiire kokkuvõte
Poleeritud Grigio Monet marmorplaadid fuajee seintele, köögi tööpindadele ja luksuslikele interjöörideleKA UNITED tarvikudGrigio Monet marmorplaadidhotellide fuajeede, villade elutubade, vastuvõtuseinte, köögisaarte, vannituppade, põrandakatete, treppide, kontorite, baaride, kaubanduskeskuste ja kohandatud arhitektuurse kivitööde jaoks. Materjal kujutab endast sügavat süsi-halli välja hajutatud valgete fragmentide ja põimitud hõbe-hallide joontega, mis loob ekspressiivse pinna moodsatele, minimalistlikele ja tumedatele-luksuslikele interjööridele. Projekti töötlemine võib hõlmata täielikku-plaatide valikut, mõõtu lõigatud-tootmist, poleeritud või lihvitud viimistlust, järjestikust või kokkusobitatud seinapaigutust, tööpinna valmistamist, valamute ja pliidiplaatide väljalõikeid, servaprofiile, trepiastmeid ja püstikuid, kuiv-paigalduse pildistamist, sildimist,{4} viimistletud paneelide ülevaatust. Lõplikud spetsifikatsioonid kinnitatakse valitud partii ja kinnitatud jooniste alusel.
|
Peamine tootekujutise asukoht poleeritud Grigio Monet marmorist tahvlil, millel on söe{0}}hall alus, valged killud ja hõbe{1}}hall liikumine. |
Grigio Monet marmori toote spetsifikatsiooni viide
| Toote nimi | Esmaklassilised Grigio Monet marmorist poleeritud suure{0}}formaadiga tahvlid |
| Materjal | Naturaalne Grigio Monet marmor |
| Värvi iseloom | Süsihall ebakorrapäraste piimjas{0}}valgete fragmentide, hõbedaste-hallide joonte ja looduslikult mitmekesise bretša liikumisega |
| Lõpetamisvalikud | Kõrg-läikega poleeritud või lihvitud viimistlus vastavalt valitud plaadile ja näidisele |
| Paksuse viide | 10 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm ja 30 mm; kohandatud paksus, mis sõltub valmistamise ülevaatusest |
| Suuruse viide | 600 × 600 mm, 800 × 800 mm, 900 × 1800 mm, 2400 × 1200 mm, täisplaadid ja joonistatud-spetsiifilised lõiked |
| Saadaolevad vormid | Täisplaadid, plaadid, eriotstarbelised-seinapaneelid, töötasapinnad, saarekesed, tualettplaadid, trepiastmed, püstikud, põrandaliistud ja kohandatud komponendid |
| Paigutusvalikud | Järjestikune paigutus, segapaigutus või kokkusobiv kompositsioon, kui sobivad paarisplaadid on saadaval |
| Kohandatud töötlemine | Mõõdule -lõigatud-tootmine, CNC-väljalõiked, servade poleerimine, kalddetailid, plaatide tugevdamine, kuiv paigaldamine, tihendamine ja kontroll |
| Peamised rakendused | Sisepõrandad, seinakatted, fuajee seinad, köögi töötasapinnad, saared, tualettplaadid, trepid, vannitoad, kontorid, baarid ja valitud kaubanduslikud interjöörid |
|
|
Süsihalli, valgete kristallide fragmendid ja hõbemineraalide liikumineGrigio Monet hall marmoron valitud interjööridesse, mis nõuavad rohkem sügavust ja individuaalsust kui ühtlane hall pind. Selle süsimaatriks toimib rahuliku arhitektuurse taustana, samal ajal kui ebakorrapärased piimjas-valged killud ja kitsad hõbe{2}}hallid jooned toovad esile liikumise üle plaadi. Mustri tihedus varieerub loomulikult. Mõnel plaadil võib olla vaiksem hall ala, mille valged detailid on laialdaselt asetsevad, samas kui teistel võib olla kontsentreeritum brektsiaalne liikumine. Suurte seinte, saarte, põrandate ja treppide puhul soovitab KA UNITED enne lõikamist üle vaadata praegused plaadifotod ning määratleda vastuvõetav värvi- ja mustrivahemik. See kujutise asend sobib lähivõtete tegemiseks, kus on näha süsi-hall taust, valged kristallilised killud, hõbedased jooned, poleeritud peegeldus, lihvitud tekstuurid, looduslikud lõhed, täidetud alad või plaadid---plaadid. |
Taotlused luksuslike elu- ja äripindade jaoks
Fuajee ja elutoa{0}}seinadGrigio Monet marmorist seinpaneelid loovad tugeva fookuspunkti hotellide fuajees, vastuvõtualades, villade elutubades, kaminaümbruses, kontorites ja eraklubides. |
Tööpinnad ja vannitoa tualetidGrigio Monet marmorist edevustopsidja köögi töötasapinnad pakuvad sügavhalli looduslikku{0}}kivipinda villadele, korteritele, hotellidele, baaridele, tualettruumidele ja külalislahkuse interjööridele. |
Põrandad, seinad ja trepikojadGrigio Monet marmorist trepidsaab kooskõlastada sobivate põrandaplaatide, seinakatete, tasandike, põrandaliistude ja sissepääsualadega elamu- ja äriprojektides. |
Plaatide valimine, järjehoidja planeerimine ja -suurusesse lõikamine-Igal Grigio Monet plaadil on erinev tasakaal söe tausta, valgete fragmentide, hõbeda liikumise, looduslike lõhede ja täidetud alade vahel. Enne tootmist saab KA UNITED korraldada täielikud-tahvlifotod, plaatide numbrid, toonide sortimise ja lõikamise{2}}küljenduse ülevaatuse vastavalt valmis rakendusele. Suured fuajee seinad võivad vajada järjestikku lõigatud või kokkusobitatud plaate, samas kui põrandaprogrammid võivad vajada erinevate tükkide kontrollitud segamist. Köögisaared nõuavad valamu ja pliidi väljalõigete hoolikat paigutamist ning trepi komponendid vajavad sobivat mustri paigutust kitsaste ninade ja avatud servade ümber. See pildiasend sobib täielikuks-plaatide valikuks, järjehoidjate ülevaatamiseks, sildsae lõikamiseks, CNC-töötluseks, servade poleerimiseks, plaatide tugevdamiseks, kuivpaigaldamiseks, mõõtmete kontrollimiseks, paneelide märgistamiseks või valmis-tüki kvaliteedi kontrollimiseks. |
|
Võrdlussuurused ja kohandatud valmistamisvalikud
| Viitetoote vorm | Suuruse või paksuse viide | Üksikasjad kinnitamiseks |
|---|---|---|
| Standardsed põranda- või seinaplaadid | 600 × 600 mm või 800 × 800 mm | Paksus, viimistlus, vuugi laius, veenide suund, kuiva{0}}kihi nõue, aluspind ja pakkimisjärjestus |
| Suured{0}}vormingus seinapaneelid | 900 × 1800 mm või joonise -konkreetsed mõõtmed | Paneelide paigutus, vuukide asukohad, kinnitusviis, tugevdus, nähtavad servad ja paigaldusjuurdepääs |
| Suure plaadi viide | Ligikaudu 2400 × 1200 mm | Kinnitage plaadi praegused mõõtmed, kasutatav pindala, serva seisund, mustrivahemik, pinnaviimistlus ja saadaolev kogus |
| Õhuke{0}}suuruseks-lõigatud komponendid | 10 mm, 12 mm või 15 mm | Kasutamine, komponendi suurus, tugi, tugevdus, käsitsemine, kinnitussüsteem ja valmistamise teostatavus |
| Tavalised plaatide ja tööpinna paksused | 18mm, 20mm, 25mm või 30mm | Valitud plaat, servakonstruktsioon, väljalõiked, üleulatuvad osad, toed, valmiskaal ja transpordinõuded |
| Kohandatud-suurusele-lõigatud tootmine | Kohandatud pikkuse, laiuse, kuju, paksuse ja serva detailid | Esitage heakskiidetud joonised, tolerantsid, mallid, paigaldusmärgid, kogus, kontrollistandard ja pakendiloend |
|
|
Grigio Monet marmorplaadid põrandatele, seintele ja kooskõlastatud sisepindadeleGrigio Monet marmorist plaadidsaab lõigata villade põrandate, vannitoa seinte, hotellikoridoride, vastuvõtualade, liftide fuajeede, kontorite, baaride, kaubanduskeskuste ja muude siseruumide jaoks, mis nõuavad tumedat naturaalset{0}}kiviviimistlust. Plaatide mõõtmeid saab kohandada vastavalt ruumi planeeringule ja kinnitatud lõikeplaanile. Suure -formaadiga tükid vähendavad nähtavate vuukide arvu, kuid nõuavad sobivat aluspinna tasasust, käsitsemisseadmeid, juurdepääsu paigaldusele, liimivalikut, vuukide liikumise-planeerimist ja paigaldaja kogemusi. Põrandakatteprojektid peaksid kinnitama ka viimistlust, liiklustaset, libisemisnõudeid, puhastusprogrammi ja kohalikke eeskirju. See pildiasend sobib viimistletud Grigio Monet põrandale, seina{0}}voodri paigutusele, köögi töötasapinnale, tualettruumi paigaldusele, trepiprojektile, hotelli fuajeesse, kontori vastuvõtule, baarile või luksuslikule elamuinterjöörile. |
Projekti spetsifikatsiooni kokkuvõte
| Materjali heakskiit | Kinnitage praegused Grigio Monet tahvlid, söe{0}}hall toon, valge-fragmendi tihedus, hõbedane liikumine, looduslikud omadused ja plaadi kasutatav pindala. |
| Toote konfiguratsioon | Kinnitage täisplaadid, plaadid, seinapaneelid-, töötasapinnad, tualettplaadid, trepid, põrandad, põrandaliistud või kohandatud komponendid. |
| Paigutuse planeerimine | Vaadake üle järjestikused sobitamised, järjehoidjad, kombineeritud paigutused, paneelide ühenduskohad, veenide suund, lõikeskeemid ja kuiv-paigutusfotod. |
| Valmistamine | Kinnitage mõõtmed, paksus, viimistlus, servaprofiilid, väljalõiked, tugevdus, tihendus, kontroll, paneelide sildid ja pakkimismärgised. |
| Heakskiitmine enne tootmist | Kinnitage plaadifotod, joonised, mustri paigutus, viimistlusnäidis, valmistamise üksikasjad, tolerantsid, pakkimisviis, kogus, sihtkoht ja tarnegraafik. |
Grigio Monet marmor võrreldes ühtlasema halli marmoriga
| Valikutegur | Grigio Monet marmor | Rohkem ühtlast halli marmorit |
|---|---|---|
| Visuaalne tegelane | Süsimust ebakorrapäraste valgete fragmentide ja peene hõbedase{0}}halli liikumisega | Ühtlikum hall väli vaiksemate veenide või väiksemate toonimuutustega |
| Disaini suund | Tugev dekoratiivne identiteet moodsa, minimalistliku ja tumeda{0}}luksusliku interjööri jaoks | Rahulikum arhitektuurne taust vaoshoitud ja ülimalt ühetaoliste skeemide jaoks |
| Funktsioon-Seina potentsiaal | Sobib väljendusrikaste järjestikuste või kokkusobivate kompositsioonide jaoks, kui on saadaval ühilduvad plaadid | Sobib laiematele pidevatele pindadele, kus eelistatakse väiksemat mustri kontrasti |
| Plaatide valik | Vajab fragmentide tiheduse, põhijoonte, tumedate alade ja lõikeasendi hoolikat ülevaatamist | Nõuab endiselt partii kinnitamist, kuid mustri paigutus võib olla visuaalselt vähem domineeriv |
| Projekti juhtimine | Kasu on plaatide pildistamisest, lõikeskeemidest, kuivpaigaldamisest, nummerdamisest ja paigutuse kinnitamisest | Nõuab toonikontrolli, viimistluse kinnitamist, mõõtmeid, ühisplaneerimist ja paigalduse ülevaatamist |
Installimine ja risk{0}}Juhtmärkmed
- Kinnitage praegused täis{0}}tahvlifotod, selle asemel, et valida materjal ainult väikese näidise või tootenime järgi.
- Määratlege vastuvõetav söe-hall toon, valge-fragmendi tihedus, hõbedane liikumine, looduslikud lõhed, täidetud alad ja plaadist--plaadini.
- Enne lõikamise alustamist kontrollige, kas paigutus nõuab raamatute sobitamist, järjestikust sobitamist, kontrollitud segamist või juhuslikku installimist.
- Esitage seinapaneelide, töötasapindade, saarte, tualettplaatide, treppide, põrandate, väljalõigete, servade, liitekohtade, nähtavate külgede ja paigaldussildide lõplikud joonised.
- Vaadake üle aluspinna ettevalmistus, liimi- või kinnitussüsteem, paneeli kaal, aluspind, tugevdus, liikumisvuugid, paigaldaja juurdepääs ja kohalikud nõuded.
- Poleeritud looduslik marmor võib märjana olla libe; korruste ja treppide projektid peavad kinnitama viimistlust, libisemisootust, liiklustingimusi ja kehtivaid eeskirju.
- Looduslik marmorist tihend vähendab neeldumist, kuid ei muuda pinda täiesti vee-, määrdumis-, happe-, happe-, kriimustus- ega hooldusvabaks.
- Väliskasutus tuleks heaks kiita alles pärast kliima, külmumis{0}}sulatamise, viimistluse, ankurdamise, substraadi, paigaldussüsteemi, testimisnõuete ja hoolduse ülevaatamist.
Grigio Monet marmorpindade hooldus ja hooldus
Grigio Monet on looduslik kaltsium{0}}põhine marmor ja seda tuleks puhastada puhta vee, pehme lapi ja neutraalse pH-puhastusvahendiga, mis on loodud loodusliku kivi jaoks. Vältige äädikat, sidrunitooteid, happelisi vannitoapuhastusvahendeid, agressiivseid katlakivieemaldusvahendeid, abrasiivseid pulbreid, karedaid lappe ja sobimatuid lahusteid, kuna need võivad mõjutada poleeritud pinda või tekitada söövitust.
Sobiv läbitungiv tihend võib aidata vähendada niiskuse ja plekkide imendumist, kuid vein, kohv, õlid, kastmed, kosmeetika ja tugevavärvilised vedelikud tuleks siiski kiiresti eemaldada. Kasutage köögi-, baari-, tualett- ja mööblipindadel lõikelaudu, alusplaate, alusaluseid ja kaitsealuseid. Vastavalt paigalduskeskkonnale vaadake perioodiliselt vuuke, silikooni, hermeetiku toimivust, poleeritud servi ja -kasutusalasid.
Projektitaotluse viideSee pildiala on reserveeritud valmis hotelli fuajee, villa elutoa-seina, privaatse häärberi korruse, köögisaare, vannitoa tualettruumi, trepi, kontori vastuvõtu, baari, kaubanduskeskuse-interjööri või äriseina-voodriprojekti jaoks, kasutades Grigio Monet marmorit. See aitab arhitektidel, interjööristuudiotel, hotelliarendajatel, villade töövõtjatel, turustajatel, tootjatel ja hankemeeskondadel hinnata halli tooni, mustri skaalat, paneelide ühenduskohti, plaatide järjepidevust, tööpinna proportsioone, trepi detaile, valgustuse koostoimet ja lõplikku interjööri atmosfääri. Kohandatud tellimuste puhul saab KA UNITED toetada tahvlite pildistamist, toonide sorteerimist, jooniste ülevaatamist, lõikamise-paigutuse planeerimist, järjehoidjate sobitamist või järjestikust sobitamist, mõõtu-lõigatud-tootmist, kuivpaigaldamist, pitseerimist, ülevaatusfotosid, paneelide silte, aedikute loendeid ja ekspordi kohaletoimetamise koordineerimist. |
|
Soovitatavad hallid marmorplaadid firmalt KA UNITED
KA UNITED tarnib laias valikus naturaalset halli marmorit luksusvilladele, hotellidele, vastuvõtualadele, vannitubadele, köökidele, kontoritele, baaridele, jaemüügi interjööridele, põrandakatetele, seinakattematerjalidele, töötasapindadele ja eriotstarbelistele{0}}seinaprojektidele. Need neli seotud materjali aitavad arhitektidel, töövõtjatel, interjööristuudiotel, turustajatel, tootjatel ja hankemeeskondadel võrrelda taustavärvi, veenide kontrasti, mustri skaalat, raamatute sobivuse potentsiaali, viimistlussuunda ja üldist disaini iseloomu. Grand Antique Grey Marble pakub julget halli-ja-valget kontrasti, White Camouflage Marble on heledam abstraktne pind, Grey Carnico Marble tutvustab dramaatilist Itaalia valget soont ja Fior Di Pesco Marble ühendab halli põhja pehmema valge, virsiku ja soojade mineraalsete siseaktsentidega.
|
|
|
|
KKK Grigio Monet marmorplaatide kohta
1. Mis on Grigio Monet marmor?
Grigio Monet' marmor on tume naturaalne marmor, millel on süsi{0}}hall taust, ebakorrapärased piimjas{1}}valgete mineraalide killud ja peene hõbe-hall. Seda saab valmistada poleeritud või lihvitud tahvlite, plaatide, seinapaneelide-, tööpindade, tualettplaatide, trepikomponentide, põrandakatete ja kohandatud sisemiste kivitöödena.
2. Kas Grigio Monet marmorplaate saab sobitada fuajeeseina jaoks?
Grigio Monet marmorplaate saab planeerida kokkusobitatud või järjestikuste elementidega seinte jaoks, kui sobivad paaris- või järjest lõigatud plaadid on saadaval. Kinnitage enne valmistamist täielikud-plaadifotod, saagimisjärjestus, paneeli mõõtmed, vuukide asukohad, mustri suund, kuiv-paigutus, nummerdamine ja paigaldusviis.
3. Kas Grigio Monet Marble sobib köögi töötasapindadeks?
Grigio Monet marmorit saab valmistada köögi töötasapindade, saarte, tagapindade ja baarilettide jaoks, kui projekt vastab naturaalse marmori hooldusnõuetele. Kinnitage väljalõiked, õmblused, toed, servaprofiilid, tihendus, ülevaatus ja hooldus. Happelised vedelikud võivad marmorit söövitada, seega tuleb lekked kiiresti eemaldada.
4. Millised suurused ja paksused on Grigio Monet Marble jaoks saadaval?
Võrdluspaksused hõlmavad 10 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm ja 30 mm. Võrdlusvormingute hulka kuuluvad 600 × 600 mm, 800 × 800 mm, 900 × 1800 mm ja ligikaudu 2400 × 1200 mm. Plaadi lõplikud mõõtmed, kasutatav pindala, paksus, viimistlus, tugevdus ja valmistamise teostatavus sõltuvad valitud partiist ja kinnitatud joonistest.
5. Mida tuleks enne Grigio Monet marmorplaatide või plaatide tellimist kinnitada?
Enne tellimist kinnitage praegused plaadifotod, vastuvõetav hallide toonide ja fragmentide tihedus, kogus, mõõtmed, paksus, viimistlus, paigutusmeetod, väljalõiked, servaprofiilid, kuiva{0}}kihi nõuded, aluspind või tugisüsteem, tihendus, ülevaatusfotod, pakkimismärgid, sihtkoht ja tarnegraafik. Suurtel seintel ja pidevatel põrandatel peaks olema ka heakskiidetud paneelide paigutus.
Materjali lõplik ülevaade
Grigio Monet Marble pakub tugevat looduslikku{0}}kivist identiteeti hotellide fuajees, villade elutubades, eramajades, köökides, vannitubades, trepikodades, kontorites, baarides, kaubanduskeskustes ja muudes esmaklassilistes interjöörides. Selle süsi-hall väli, valged mineraalide killud, hõbe-hall liikumine, poleeritud sügavus ja kohandatud tootmispotentsiaal võimaldavad seda arendada täisplaatide, seinapaneelide, töötasapindade, tualettplaatide, plaatide, põrandate ja trepikomponentidena.
Usaldusväärseks tootmiseks soovitab KA UNITED kinnitada tegelikHallid marmorplaadid, vastuvõetav värvi- ja mustrivalik, mõõtmed, paksus, viimistlus, järjehoidja või järjestikune paigutus, väljalõiked, servade detailid, tugevdus, kuiv-paigalduse kontroll, tihendamine, paneelide sildid, pakkimisviis, paigaldustingimused, kogus, sihtkoht ja tarnegraafik enne valmistamist.

Küsige Grigio Monet marmori hinda, tahvlifotosid või kohandatud valmistamise tugeVõtke ühendust ettevõttega KA UNITED, et kinnitada praegused Grigio Monet marmortahvli fotod, söe-hall toon, valge-fragmendi jaotus, hõbeda liikumine, täis-plaadi mõõtmed, plaatide suurused, paksus, poleeritud või lihvitud viimistlus, funktsioonide-seina paigutus, töötasapinna joonised, tualettruumi detailid, tihendusmeetodid, trepid, projektid ja komponendid mõisad, hotellid, kontorid, baarid, vannitoad, kaubanduskeskused ja kaubanduslikud interjöörid.
|
Päringu kontrollnimekiriKinnitage praegused Grigio Monet marmorplaadi fotod ja eelistatud mustrivahemik. Esitage plaadi, plaadi, seina{0}}, tööpinna, vanni, põranda või trepi joonised. Kinnitage mõõtmed, paksus, viimistlus, paigutus, väljalõiked, servad, tugevdus ja tihendus. Vaadake üle kuivad-fotod, sildid, ülevaatus, pakkimine, kogus, sihtkoht ja ajakava. |
Kuum tags: grigio monet marmor, Hiina grigio monet marmori tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist















